Peleton

Deze wielerploegen en renners doen mee aan de HAC Pool de France. Voor aanvang van de Tour wordt deze lijst zo snel en nauwkeurig mogelijk bijgehouden.

AG2R La Mondiale


Romain Bardet
Mikael Cherel
Benoit Cosnefroy
Mathias Frank
Tony Gallopin
Alexis Gougeard
Oliver Naesen
Alexis Vuillermoz

Arkéa Samsic


Warren Barguil
Maxime Bouet
Anthony Delaplace
Elie Gesbert
Andre Greipel
Kevin Ledanois
Amaël Moinard
Florian Vachon

Astana Pro Team


Pello Bilbao Lopez De Armentia
Omar Fraile Matarranz
Jakob Fuglsang
Hugo Houle
Gorka Izaguirre Insausti
Alexey Lutsenko
Magnus Cort Nielsen
Luis Leon Sanchez

Bahrain - Merida


Damiano Caruso
Sonny Colbrelli
Rohan Dennis
Ivan Garcia Cortina
Matej Mohoric
Vincenzo Nibali
Dylan Teuns
Jan Tratnik

BORA - Hansgrohe


Emanuel Buchmann
Marcus Burghardt
Patrick Konrad
Gregor Muhlberger
Daniel Oss
Lukas Postelberger
Peter Sagan
Maximilian Schachmann

CCC Team


Patrick Bevin
Alessandro De Marchi
Simon Geschke
Serge Pauwels
Joseph Rosskopf
Michael Schar
Greg Van Avermaet
Lukasz Wisniowski

Cofidis, Solutions Crédits


Natnael Berhane
Nicolas Edet
Jésús Herrada
Christophe Laporte
Anthony Perez
Pierre-Luc Perichon
Stephane Rossetto
Julien Simon

Direct Energie


Niccolo Bonifazio
Lilian Calmejane
Fabien Grellier
Paul Ourselin
Romain Sicard
Rein Taaramäe
Niki Terpstra
Anthony Turgis

Groupama - FDJ


William Bonnet
David Gaudu
Stefan Kung
Matthieu Ladagnous
Rudy Molard
Thibaut Pinot
Sebastien Reichenbach
Anthony Roux

Lotto Soudal


Tiesj Benoot
Jasper De Buyst
Thomas De Gendt
Caleb Ewan
Jens Keukeleire
Roger Kluge
Maxime Monfort
Tim Wellens

Mitchelton - Scott


Luke Durbridge
Jack Haig
Michael Hepburn
Daryl Impey
Christopher Juul Jensen
Matteo Trentin
Adam Yates
Simon Yates

Movistar Team


Andrey Amador
Imanol Erviti
Mikel Landa Meana
Nelson Oliveira
Nairo Quintana
Marc Soler
Alejandro Valverde
Carlos Verona

Quick - Step Floors


Julian Alaphilippe
Kasper Asgreen
Dries Devenyns
Yves Lampaert
Enric Mas Nicolau
Michael Morkov
Maximiliano Ariel Richeze
Elia Viviani

Team Dimension Data


Lars Bak
Bernhard Eisel
Edvald Boasson Hagen
Benjamin King
Roman Kreuziger
Louis Meintjes
Giacomo Nizzolo
Michael Valgren Andersen

Team EF Education First - Drapac P/B Cannondale


Alberto Bettiol
Simon Clarke
Tanel Kangert
Sebastian Langeveld
Tom Scully
Rigoberto Uran
Tejay Van Garderen
Michael Woods

Team INEOS


Egan Arley Bernal Gomez
Jonathan Castroviejo
Michal Kwiatkowski
Gianni Moscon
Wout Poels
Luke Rowe
Geraint Thomas
Dylan van Baarle

Team Katusha Alpecin


Jens Debusschere
Alex Dowsett
Jose Goncalves
Marco Haller
Nils Politt
Mads Schmidt Wurtz
Rick Zabel
Ilnur Zakarin

Team Lotto NL - Jumbo


George Bennet
Laurens De Plus
Dylan Groenewegen
Amund Grondahl Jansen
Steven Kruijswijk
Tony Martin
Mike Teunissen
Wout van Aert

Team Sunweb


Nikias Arndt
Cees Bol
Chad Haga
Lennard Kamna
Wilco Kelderman
Soren Kragh Andersen
Michael Matthews
Nicolas Roche

Trek - Segafredo


Julien Bernard
Giulio Ciccone
Koen de Kort
Fabio Felline
Bauke Mollema
Richie Porte
Toms Skujins
Jasper Stuyven

UAE Team Emirates


Fabio Aru
Sven Erik Bystrom
Rui Alberto Faria Da Costa
Sergio Luis Henao Montoya
Alexander Kristoff
Vegard Stake Laengen
Daniel Martin
Jasper Philipsen

Wanty - Groupe Gobert


Frederik Backaert
Aime de Gendt
Odd Eiking
Guillaume Martin
Xandro Meurisse
Yoann Offredo
Andrea Pasqualon
Kevin Van Melsen