Roy

Team Altijd koers
Plaats 625
Punten 380
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Philippe Gilbert Lotto Soudal 0
Bob Jungels Deceuninck - Quick Step 0
Sepp Kuss Team Jumbo-Visma 13
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Wout Poels Bahrain - McLaren 0
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Rigoberto Uran EF Pro Cycling 9
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Tejay Van Garderen EF Pro Cycling 0
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
6 Sepp Kuss Team Jumbo-Visma 5
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Sepp Kuss Team Jumbo-Visma 8
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
8 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2