Arnoud Stevens

Team Arnoud
Plaats 677
Punten 139
Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio Aru UAE Team Emirates 0
Jens Debusschere B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Robert Gesink Team Jumbo-Visma 0
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5
Roman Kreuziger NTT Pro Cycling 0
Nans Peters AG2R La Mondiale 20
Wout Poels Bahrain - McLaren 0
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Nicolas Roche Team Sunweb 4
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Luis Leon Sanchez Astana Pro Team 0
Alejandro Valverde Movistar Team 2
Greg Van Avermaet CCC Team 27
Tejay Van Garderen EF Pro Cycling 0



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Nans Peters AG2R La Mondiale 20



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Nicolas Roche Team Sunweb 1



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Nicolas Roche Team Sunweb 3



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4