Jelle Martens

Team Athletic bilbuul
Plaats 189
Punten 619
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Kasper Asgreen Deceuninck - Quick Step 0
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Tiesj Benoot Team Sunweb 4
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Cees Bol Team Sunweb 33
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Matej Mohoric Bahrain - McLaren 0
Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 15
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Tadej Pogacar UAE Team Emirates 117
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Cees Bol Team Sunweb 11
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
7 Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 4



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
8 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 3



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
3 Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 11
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
7 Cees Bol Team Sunweb 4



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
2 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 15
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
2 Cees Bol Team Sunweb 15
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 2



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
8 Cees Bol Team Sunweb 3



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Tiesj Benoot Team Sunweb 4
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 11
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
5 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 6
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4