G

Team B100
Plaats 488
Punten 500
Voornaam Achternaam Team Punten
Andrey Amador Team INEOS 0
Kasper Asgreen Deceuninck - Quick Step 0
Warren Barguil Arkéa Samsic 5
George Bennet Team Jumbo-Visma 0
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Cees Bol Team Sunweb 33
Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 34
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Alexey Lutsenko Astana Pro Team 24
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Tadej Pogacar UAE Team Emirates 117
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Luis Leon Sanchez Astana Pro Team 0
Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 18



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Cees Bol Team Sunweb 11
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
8 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 3



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 4
8 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 3
9 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 2



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
7 Cees Bol Team Sunweb 4
9 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 2



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
2 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 15
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Cees Bol Team Sunweb 15
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
7 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 4
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 11
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 2



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
7 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 4
8 Cees Bol Team Sunweb 3



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
4 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 8



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 5



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 11



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Warren Barguil Arkéa Samsic 5



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 11



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
5 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 6



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4
9 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 2



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15