Daisy

Team Bitterbal
Plaats 636
Punten 354
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Kasper Asgreen Deceuninck - Quick Step 0
Emanuel Buchmann BORA - Hansgrohe 0
John Degenkolb Lotto Soudal 0
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5
Daryl Impey Mitchelton - Scott 0
Bob Jungels Deceuninck - Quick Step 0
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Matteo Trentin CCC Team 8
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Greg Van Avermaet CCC Team 27
Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 19
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 5



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
8 Matteo Trentin CCC Team 3



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
4 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 8
6 Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Matteo Trentin CCC Team 4



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
10 Matteo Trentin CCC Team 1



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 6
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2