Frans Corstjens

Team Corstjens
Plaats 584
Punten 431
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Warren Barguil Arkéa Samsic 5
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Sergio Higuita EF Pro Cycling 6
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Nicolas Roche Team Sunweb 4
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Pavel Sivakov Team INEOS 8
Rigoberto Uran EF Pro Cycling 9
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11
5 Sergio Higuita EF Pro Cycling 6



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Nicolas Roche Team Sunweb 1



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Pavel Sivakov Team INEOS 8
6 Warren Barguil Arkéa Samsic 5
8 Nicolas Roche Team Sunweb 3
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
8 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2