Carola Von Kann

Team Crulke
Plaats 552
Punten 456
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Fabio Aru UAE Team Emirates 0
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Warren Barguil Arkéa Samsic 5
George Bennet Team Jumbo-Visma 0
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Jhoan Esteban Chaves Rubio Mitchelton - Scott 0
Sonny Colbrelli Bahrain - McLaren 2
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Lennard Kamna BORA - Hansgrohe 35
Lluis Mas Movistar Team
Tadej Pogacar UAE Team Emirates 117
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
8 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 3



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
2 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 15
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 2
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Lennard Kamna BORA - Hansgrohe 15



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
9 Sonny Colbrelli Bahrain - McLaren 2



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Lennard Kamna BORA - Hansgrohe 20
6 Warren Barguil Arkéa Samsic 5
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 11
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
5 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 6
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4