Wout Bos

Team De Bosjes
Plaats 592
Punten 422
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Thomas De Gendt Lotto Soudal 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Philippe Gilbert Lotto Soudal 0
Guillaume Martin Cofidis, Solutions Crédits 15
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Matteo Trentin CCC Team 8
Rigoberto Uran EF Pro Cycling 9
Greg Van Avermaet CCC Team 27



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
8 Matteo Trentin CCC Team 3



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
3 Guillaume Martin Cofidis, Solutions Crédits 11
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Guillaume Martin Cofidis, Solutions Crédits 4
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Matteo Trentin CCC Team 4



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
10 Matteo Trentin CCC Team 1



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
8 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 3