Daisy Rutten

Team Dna
Plaats 407
Punten 541
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Niccolo Bonifazio Team Total Direct Energie 1
Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 34
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Alexander Kristoff UAE Team Emirates 28
Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 15
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Jasper Stuyven Trek - Segafredo 31
Matteo Trentin CCC Team 8
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Greg Van Avermaet CCC Team 27
Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 19



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Alexander Kristoff UAE Team Emirates 20
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
6 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 5
7 Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 4
8 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 3
10 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 1



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
3 Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 11
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
8 Matteo Trentin CCC Team 3
9 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 2
10 Niccolo Bonifazio Team Total Direct Energie 1



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
5 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 6
7 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 4
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
3 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 11
5 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
4 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 8
7 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 4
9 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 2



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 8



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
6 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 5
7 Matteo Trentin CCC Team 4



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 11
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2
10 Matteo Trentin CCC Team 1



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
4 Alexander Kristoff UAE Team Emirates 8
5 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 6
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4
9 Bryan Coquard B&B Hotels - Vital Concept p/b KTM 2



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11