Frank Vanhaute

Team Franco Bitossi
Plaats 592
Punten 422
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Cees Bol Team Sunweb 33
Remi Cavagna Deceuninck - Quick Step 5
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Daryl Impey Mitchelton - Scott 0
Lennard Kamna BORA - Hansgrohe 35
Stefan Kung Groupama - FDJ 0
Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 27
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Pavel Sivakov Team INEOS 8
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Cees Bol Team Sunweb 11



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
7 Cees Bol Team Sunweb 4



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
9 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 2



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
2 Cees Bol Team Sunweb 15
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
5 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 6



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
8 Cees Bol Team Sunweb 3



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Lennard Kamna BORA - Hansgrohe 15



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 4



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Lennard Kamna BORA - Hansgrohe 20
4 Pavel Sivakov Team INEOS 8
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 4
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
8 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 3
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6
6 Remi Cavagna Deceuninck - Quick Step 5



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 8
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4