Bjorn

Team Gonorth
Plaats 632
Punten 362
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling 15
Roman Kreuziger NTT Pro Cycling 0
Michal Kwiatkowski Team INEOS 24
Tony Martin Team Jumbo-Visma 0
Bauke Mollema Trek - Segafredo 15
Mads Pedersen Trek - Segafredo 36
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Matteo Trentin CCC Team 8
Alejandro Valverde Movistar Team 2
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Greg Van Avermaet CCC Team 27



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Mads Pedersen Trek - Segafredo 15



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
6 Bauke Mollema Trek - Segafredo 5



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Matteo Trentin CCC Team 3



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
6 Bauke Mollema Trek - Segafredo 5
7 Michal Kwiatkowski Team INEOS 4



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
2 Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling 15
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
6 Bauke Mollema Trek - Segafredo 5
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Mads Pedersen Trek - Segafredo 6



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Matteo Trentin CCC Team 4



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Michal Kwiatkowski Team INEOS 20
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
10 Matteo Trentin CCC Team 1



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Mads Pedersen Trek - Segafredo 15
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4