Luc Cox

Team Hey
Plaats 675
Punten 194
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Kasper Asgreen Deceuninck - Quick Step 0
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Sonny Colbrelli Bahrain - McLaren 2
Thomas De Gendt Lotto Soudal 0
Jésús Herrada Cofidis, Solutions Crédits 21
Bob Jungels Deceuninck - Quick Step 0
Alexey Lutsenko Astana Pro Team 24
Oliver Naesen AG2R La Mondiale 11
Daniel Oss BORA - Hansgrohe 0
Dayer Quintana Arkéa Samsic 0
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Alejandro Valverde Movistar Team 2
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11
7 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 4



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 20
2 Jésús Herrada Cofidis, Solutions Crédits 15
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Oliver Naesen AG2R La Mondiale 2



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Jésús Herrada Cofidis, Solutions Crédits 6



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
8 Oliver Naesen AG2R La Mondiale 3
9 Sonny Colbrelli Bahrain - McLaren 2



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Oliver Naesen AG2R La Mondiale 6
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2