Pascal Timmermans

Team Howdy
Plaats 670
Punten 244
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Fabio Aru UAE Team Emirates 0
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
George Bennet Team Jumbo-Visma 0
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
John Degenkolb Lotto Soudal 0
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5
Alexander Kristoff UAE Team Emirates 28
Tony Martin Team Jumbo-Visma 0
Daniel Martin Israel Start-Up Nation 0
Daniel Navarro Israel Start-Up Nation
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 19



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Alexander Kristoff UAE Team Emirates 20
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
6 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 5



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
4 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 8
6 Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
4 Alexander Kristoff UAE Team Emirates 8
5 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 6



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.