Jana Poukens

Team Hup met die beentjes!
Plaats 657
Punten 303
Voornaam Achternaam Team Punten
Jack Bauer Mitchelton - Scott 0
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Philippe Gilbert Lotto Soudal 0
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5
Bob Jungels Deceuninck - Quick Step 0
Stefan Kung Groupama - FDJ 0
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Luis Leon Sanchez Astana Pro Team 0
Alejandro Valverde Movistar Team 2
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Greg Van Avermaet CCC Team 27



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4