Jan Kooken

Team JK pedaleurs
Plaats 662
Punten 287
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Warren Barguil Arkéa Samsic 5
Emanuel Buchmann BORA - Hansgrohe 0
John Degenkolb Lotto Soudal 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5
Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling 15
Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits 8
Bauke Mollema Trek - Segafredo 15
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Greg Van Avermaet CCC Team 27
Tejay Van Garderen EF Pro Cycling 0



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
6 Bauke Mollema Trek - Segafredo 5



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
6 Bauke Mollema Trek - Segafredo 5



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling 15
4 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits 8



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
6 Bauke Mollema Trek - Segafredo 5
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Warren Barguil Arkéa Samsic 5
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4