jac van cranenbroek

Team kraantjes
Plaats 570
Punten 440
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Dayer Quintana Arkéa Samsic 0
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Matteo Trentin CCC Team 8
Rigoberto Uran EF Pro Cycling 9
Alejandro Valverde Movistar Team 2
Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 19
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
6 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 5



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
8 Matteo Trentin CCC Team 3



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
4 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 8



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
7 Matteo Trentin CCC Team 4



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2
10 Matteo Trentin CCC Team 1



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
5 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 6
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
8 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2