p van der kruijs

Team kruijs
Plaats 611
Punten 405
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Cees Bol Team Sunweb 33
Damiano Caruso Bahrain - McLaren 7
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Davide Formolo UAE Team Emirates 0
Jon Izaguirre Insausti Astana Pro Team 0
Roman Kreuziger NTT Pro Cycling 0
Michal Kwiatkowski Team INEOS 24
Mads Pedersen Trek - Segafredo 36
Wout Poels Bahrain - McLaren 0
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 18
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Mads Pedersen Trek - Segafredo 15
3 Cees Bol Team Sunweb 11



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
9 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 2



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Cees Bol Team Sunweb 4



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
2 Cees Bol Team Sunweb 15



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Michal Kwiatkowski Team INEOS 4
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Mads Pedersen Trek - Segafredo 6
8 Cees Bol Team Sunweb 3



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 5



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 11



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Michal Kwiatkowski Team INEOS 20
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5
9 Damiano Caruso Bahrain - McLaren 2
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6
7 Damiano Caruso Bahrain - McLaren 4



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Mads Pedersen Trek - Segafredo 15
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
10 Damiano Caruso Bahrain - McLaren 1