Lotte Schuurmans

Team LaTrappe
Plaats 612
Punten 404
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Warren Barguil Arkéa Samsic 5
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Emanuel Buchmann BORA - Hansgrohe 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Davide Formolo UAE Team Emirates 0
Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 27
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 18
Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 19



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
6 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 5



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
9 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 2



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
9 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 2



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
5 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 6
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
4 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 8



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 5



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 11



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 4



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Warren Barguil Arkéa Samsic 5
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 4
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
8 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 3
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
5 Elia Viviani Cofidis, Solutions Crédits 6
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 8
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4