Freek Vos

Team Parijs is nog ver
Plaats 616
Punten 401
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
John Degenkolb Lotto Soudal 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5
Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling 15
Roman Kreuziger NTT Pro Cycling 0
Michal Kwiatkowski Team INEOS 24
Tony Martin Team Jumbo-Visma 0
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Michal Kwiatkowski Team INEOS 4
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Edvald Boasson Hagen NTT Pro Cycling 15
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Andre Greipel Israel Start-Up Nation 5



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Michal Kwiatkowski Team INEOS 20
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2