Mark Van Berlo

Team Sc Merefelt
Plaats 629
Punten 367
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
John Degenkolb Lotto Soudal 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Philippe Gilbert Lotto Soudal 0
Stefan Kung Groupama - FDJ 0
Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 15
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Alejandro Valverde Movistar Team 2
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Greg Van Avermaet CCC Team 27
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6
7 Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 4



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Giacomo Nizzolo NTT Pro Cycling 11
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
10 Alejandro Valverde Movistar Team 1



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2