Ilona De Graaf

Team Team fast
Plaats 651
Punten 321
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Warren Barguil Arkéa Samsic 5
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Sonny Colbrelli Bahrain - McLaren 2
Thomas De Gendt Lotto Soudal 0
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Philippe Gilbert Lotto Soudal 0
Bob Jungels Deceuninck - Quick Step 0
Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 27
Daniel Martin Israel Start-Up Nation 0
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Rigoberto Uran EF Pro Cycling 9
Greg Van Avermaet CCC Team 27



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
9 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 2



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 6
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
9 Sonny Colbrelli Bahrain - McLaren 2



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 4
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Warren Barguil Arkéa Samsic 5
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 4
9 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 2



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 3



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 1



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Mikel Landa Meana Bahrain - McLaren 8
8 Rigoberto Uran EF Pro Cycling 3