Carla Loozen

Team Team Full Energy
Plaats 667
Punten 269
Voornaam Achternaam Team Punten
Tiesj Benoot Team Sunweb 4
Alberto Bettiol EF Pro Cycling 1
Jasper De Buyst Lotto Soudal 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Philippe Gilbert Lotto Soudal 0
Thibault Guernalec Arkéa Samsic
Sepp Kuss Team Jumbo-Visma 13
Joris Nieuwenhuis Team Sunweb 0
Nelson Oliveira Movistar Team 0
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Jasper Stuyven Trek - Segafredo 31
Wout van Aert Team Jumbo-Visma 75
Greg Van Avermaet CCC Team 27
Rick Zabel Israel Start-Up Nation



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 1



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8
10 Alberto Bettiol EF Pro Cycling 1



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
5 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 6



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Greg Van Avermaet CCC Team 11



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 20
5 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 6



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 2



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 5



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
6 Sepp Kuss Team Jumbo-Visma 5



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Tiesj Benoot Team Sunweb 4



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Sepp Kuss Team Jumbo-Visma 8
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 11
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Jasper Stuyven Trek - Segafredo 11
4 Greg Van Avermaet CCC Team 8



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
4 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 8
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Wout van Aert Team Jumbo-Visma 5



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4