Sem Janssen

Team Tobbenmejanssen
Plaats 673
Punten 213
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Romain Bardet AG2R La Mondiale 4
Thomas De Gendt Lotto Soudal 0
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Alexander Kristoff UAE Team Emirates 28
Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits 8
Tony Martin Team Jumbo-Visma 0
Daniel Felipe Martinez Poveda EF Pro Cycling 20
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Wout Poels Bahrain - McLaren 0
Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Luis Leon Sanchez Astana Pro Team 0
Clement Venturini AG2R La Mondiale 13
Adam Yates Mitchelton - Scott 23



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Alexander Kristoff UAE Team Emirates 20
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
3 Adam Yates Mitchelton - Scott 11



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Nairo Quintana Arkéa Samsic 8
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
9 Clement Venturini AG2R La Mondiale 2



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
10 Adam Yates Mitchelton - Scott 1



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits 8
6 Clement Venturini AG2R La Mondiale 5
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 1



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Clement Venturini AG2R La Mondiale 6



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
Geen punten behaald.



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Daniel Felipe Martinez Poveda EF Pro Cycling 20



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Adam Yates Mitchelton - Scott 3
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
4 Alexander Kristoff UAE Team Emirates 8



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4
9 Adam Yates Mitchelton - Scott 2