wiel van Leeuwen

Team Wieleke
Plaats 203
Punten 616
Voornaam Achternaam Team Punten
Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 33
Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 92
Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 18
Emanuel Buchmann BORA - Hansgrohe 0
Richard Carapaz Team INEOS 32
Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 21
Caleb Ewan Lotto Soudal 62
Daniel Felipe Martinez Poveda EF Pro Cycling 20
Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3
Tadej Pogacar UAE Team Emirates 117
Richie Porte Trek - Segafredo 46
Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 94
Peter Sagan BORA - Hansgrohe 52
Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 18
Pavel Sivakov Team INEOS 8



Daguitslagen



1. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 8
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



2. Nice - Nice

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 20
8 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 3
9 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 2



3. Nice - Sisteron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15
5 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 6



4. Sisteron – Orcières-Merlette

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 20
2 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 15
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
7 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 4
8 Thibaut Pinot Groupama - FDJ 3



5. Gap – Privas

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
3 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 11
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8
8 Caleb Ewan Lotto Soudal 3



6. Le Teil – Mont Aigoual

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
5 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 6
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3
9 Richard Carapaz Team INEOS 2



7. Millau – Lavaur

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 3



8. Cazères – Loudenvielle

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
9 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 2



9. Pau – Laruns

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
4 Egan Arley Bernal Gomez Team INEOS 8
9 Richie Porte Trek - Segafredo 2



10. Île D’Oléron – Île de Ré

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
2 Caleb Ewan Lotto Soudal 15
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11



11. Châtelaillon-Plage – Poitiers

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Caleb Ewan Lotto Soudal 20
2 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 15



12. Chauvigny - Sarran

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
6 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 5



13. Châtel-Guyon - Puy Mary

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Daniel Felipe Martinez Poveda EF Pro Cycling 20
3 Maximilian Schachmann BORA - Hansgrohe 11



14. Clermont Ferrand - Lyon

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
4 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 8



15. Lyon - Grand Colombier

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11



16. La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Richard Carapaz Team INEOS 15
4 Pavel Sivakov Team INEOS 8
10 Julian Alaphilippe Deceuninck - Quick Step 1



17. Grenoble - Col de la Loze

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 11
5 Richie Porte Trek - Segafredo 6
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



18. Méribel - La Roche-sur-Foron

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
2 Richard Carapaz Team INEOS 15
4 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 8
5 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 6
6 Richie Porte Trek - Segafredo 5
10 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 1



19. Bourg-en-Bresse - Champagnole

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
8 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 3
9 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 2



20. Lure - La Planche des Belle Filles

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
5 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 6



21. Mantes-la-Jolie - Parijs

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Sam Bennett Deceuninck - Quick Step 20
3 Peter Sagan BORA - Hansgrohe 11
7 Caleb Ewan Lotto Soudal 4



Eindklassement Geel

Plaats Voornaam Achternaam Team Punten
1 Tadej Pogacar UAE Team Emirates 20
2 Primoz Roglic Team Jumbo-Visma 15
3 Richie Porte Trek - Segafredo 11
7 Tom Dumoulin Team Jumbo-Visma 4